Podłogi i schody drewniane - Yarkwood.pl

Pracowania Yarkwood jest producentem nowoczesnych podłóg i schodów drewnianych. Wykonujemy wiele rodzajów schodów z najwyższej klasy drewna. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Zajmujemy się zarówno produkcją jak i montażem schodów. Podstawowe oferowane rodzaje:

zabiegowe

 

spiralne(kręcone)

 

 

dywanowe


oraz wiele innych.

 

 

Podłogi

Poza szeroką gamą schodów oferujemy również podłogi drewniane. Cały wykonywany przez nas asortyment wykonujemy z różnych rodzajów drewna, w zależności od preferencji klienta. Najczęściej wybierane jest drewno gatunków takich jak: dąb, jesion oraz drewno egzotyczne.

Solidnie i profesjonalnie

Przy realizacji wszystkich zleceń zachowujemy pełen profesjonalizm, dbamy o każdy szczegół oraz o terminy realizacji. Solidność, jakość oraz profesjonalizm naszych pracowników sprawia, że wypracowaliśmy sobie odpowiednią pozycję na polskim rynku. Wielu naszych klientów pochodzi z polecenia nas przez zadowolonych kontrahentów, dla których realizowaliśmy schody czy też podłogi. Taki stan rzeczy świadczy o naszej rzetelności i ponadprzeciętnym umiejętnościom.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty dotyczącej schodów oraz podłóg z drewna. Na pewno sprostamy Państwa oczekiwaniom, tym bardziej, że podejmujemy się również trudnych i wymagających realizacji. Wybrane rodzaje oferowanych schodów przedstawiliśmy w galeriach na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo próbkę naszych możliwości stolarskich.

intro_1